ПРАВИЛА

Проведення конкурсу «Полювання на Крота»

1.Загальні положення.

1.1. Найменування конкурсу «Полювання на Крота», надалі також Конкурс.

1.2. Засновник Конкурсу: Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія (ICTV)» надалі - Засновник, місцезнаходження: м Київ, вул. Паньківська, 11, тел. 288 19 19.

1.3. Мета проведення Конкурсу: збільшення популярності телевізійного продукту - реаліті-шоу «Крот», надалі - Проект, стимулюючи глядачів до комунікації з Проектом.

1.4. Період проведення Конкурсу: з 24 жовтня 2014 р. по 26 грудня 2014 р. (обидві дати включно). Точний час початку і завершення Конкурсу буде опубліковано на сайті www.krot.ictv.ua, надалі - Сайт.

1.5. Інформація про Конкурс, а також про будь - які зміни умов Конкурсу розміщується на Сайті.

 

2. Вимоги до учасників Конкурсу, надалі також - Учасники.

2.1 У Конкурсі можуть брати участь люди, які проживають на території України, віком від 18 років.

2.1.1 У Конкурсі не можуть брати участь Організатори Конкурсу та Учасники реаліті-шоу "Крот".

2.2. Для участі в Конкурсі Учасникам необхідно зайти на Сайт та авторизуватися. У разі якщо Учасник, не зареєстрований на Сайті, він може зареєструватися безпосередньо на Сайті або авторизуватися через профайл однією з Соціальної мережі Facebook / Vkontakte - надалі - Соціальна мережа.

2.3. Для можливості отримання* виграної  кави (під отриманням мається на увазі придбання за ціною 0,01 грн) учасник обов'язково повинен вказати свій e-mail і номер карти учасника програми «ПРАЙД».

2.4. На одну електронну адресу, одного користувача соціальної мережі або на один номер карти учасника програми «ПРАЙД»  може бути зареєстрований тільки один Учасник.

2.5. Після авторизації (реєстрації) необхідно:

- Вибрати вид активності, за які Учасник може заробити бали,

- Ознайомитися із завданням і зробити прогноз,

- Зробити прогноз можна один раз на тиждень у час до виходу нової серії Проекту в ефірі телеканалу,

- Запросити друзів прийняти участь в Конкурсі,

2.6. За кожен вгаданий прогноз Учасник отримує бали.

2.7. За кожного запрошеного друга Учасник отримує бали.

2.8. Зароблені бали Учасник має право обміняти на каву (заохочувальний фонд) від Партнера Конкурсу (Компанія WOG) в програмі лояльності «Прайд».

2.9. Детальна інформація, програми лояльності «Прайд» на сайті www.wog.ua

2.10.Участник має дотримуватися Правила Конкурсу.

 

3. Нарахування балів.

3.1. Нарахування балів в Конкурсі здійснюється за такою схемою:

- Хто з учасників Проекту пройде випробування - кількість балів не є фіксованою; бали, які можна заробити за конкурс зазначаються в умовах кожного випробування на сайті krot.ictv.ua (бали нараховуються за кожен точний прогноз)  

- Хто з учасників Проекту покине шоу - кількість балів не фіксована (бали нараховуються за кожен точний прогноз)  

- Хто з учасників Проекту є Кротом - кількість балів не фіксована (бали нараховуються за кожен точний прогноз)  

- Запрошення друзів в Конкурс - 100 балів (бали нараховуються за кожного Учасника в свою команду). Капітан команди отримує по 10 балів за кожного Учасника в свою команду його другом.

3.2. Бали, зароблені Учасником в Конкурсі, зараховуються в розділ «Мої бали» в Особистому кабінеті щотижня.

3.2.1. Бали, зароблені Учасником в Конкурсі «Хто є Кротом», зараховуються в кінці Конкурсу 26 грудня 2014 р. включно.

3.3. Якщо протягом двох тижнів Учасник своєчасно не звернувся до Організатора з приводу відсутності своєчасного зарахування балів в його Особистий кабінет, Організатор не несе відповідальності за зарахування балів.

3.4 Термін дії балів, які Учасник може обміняти на бонуси кави за програмою «Прайд» становить 1 календарний рік з дати їх зарахування в Особистому кабінеті Учасника, а саме 26 грудня 2014 р. і з моменту нарахування балів на картку «Прайд» Учасника, але не раніше, ніж через 7 днів після закінчення Конкурсу.

3.5. Термін дії балів можна перевірити на сайті Конкурсу.

3.6. Після закінчення терміну дії балів вони втрачають свою силу і не підлягають будь-якому подальшому використанню.

 

4. Використання балів й одержання призів

4.1. Учасник має право використовувати бали в Конкурсі  для Обміну на каву в програмі лояльності «Прайд» протягом усього Періоду після проведення завершення Конкурсу 26.12.2014г.

4.1.1 Під Обміном балів на каву мається на увазі право, що надається Партнером конкурсу Учасникам конкурсу купити призові порції кави на АЗК WOG за ціною 0,01 грн. із зареєстрованою картою ПРАЙД, номер якої був вказаний при регістрації Учасника конкурсу.

4.2.  Використання балів Учасником можливо лише в тому випадку, якщо Особистий кабінет Учасника активізований, тобто реєстрація підтверджена через електронну пошту учасника,  також карта «ПРАЙД» Учасника зареєстрована в программма лояльності «ПРАЙД», відповідно до умов програми: www.wog.ua

4.3. Механіка отримання винагороди

4.3.1. Перші 3 000 участників які набрали 700 баллів і більше гарантовано Отримають одну порцію кави на вибір

4.3.2. Усі участники, які набрали 700 баллів і більше, беруть участь у розіграші 10 наборів по 100 порцій кави, або 100 наборів по 10 порцій кави. Переможець визначатиметься випадковим чином за допомогою сайту random.org.    

4.3.3. Під Отриманням  мається на увазі право, що надається Партнером конкурсу Учасникам конкурсу купити призові порції кави на АЗК WOG за ціною 0,01 грн. із зареєстрованою картою ПРАЙД, номер якої був вказаний при авторизації Учасника конкурсу.

4.4. Переможець  приходить на АЗК і дає касиру карту Прайд і просить Касира зняти з нього порцію кави (Кодова слово для оператора - «Гаманець Прайд»).

4.5. Зовнішній вигляд (розмір, колір і т.д.) і технічні характеристики Заохочень, зазначених на рекламних матеріалах, які будуть розповсюджуватися Організатором та / або Партнером Конкурсу протягом періоду Конкурсу, можуть відрізнятися від зовнішнього вигляду і технічних характеристик реальних Заохочень.

4.6. При пред'явленні Учасником вимоги про списання балів з ​​Рахунку Організатор має право вимагати від Учасника надання документа посвідчення особи. Якщо Учасник відмовляється пред'являти документ, щоб підтвердити свою особистість, Організатор залишає за собою право відмовити у використанні балів.

4.7. Бали не є платіжним засобом, не мають валютної цінності, не дають права на одержання їх у грошовому еквіваленті та не підлягають поверненню.

4.8. Бали, нараховані в Особистий кабінет Учасника та права, дані йому в рамках Конкурсу, не можуть бути продані, передані або відступлені іншій особі або використані іншим шляхом, крім як у порядку, передбаченими цими Правилами.

4.9. Організатор / Партнер не несе відповідальності за несанкціоноване використання Особистого кабінету та нарахування балів Учасника.

4.10. Повернення або обмін отриманої кави Учасником неможливо.

 

5. Список кави

5.1. Еспресо

5.2. Американо

5.3. Дабл Американо

5.4. Капучино

5.5. Латте

 

6. Порядок отримання кави

6.1. Для отримання кави Учасник повинен:

- Бути зареєстрованим у Конкурсі згідно п. 2 цих правил

- Мати на Рахунку Учасника кількість балів, рівну або більшу від необхідного для отримання кави від Партнера, згідно п. 4.3. Цих правил

6.2. Отримати каву можна особисто на будь-якій АЗС «WOG», які знаходяться на території України та беруть участь у програмі ПРАЙД.

6.3. Взявши участь у Конкурсі, Учасники дають свою згоду на:

а) отримання Організатором персональних даних (далі - інформації) в документах, копії яких надаються Учасником згідно з цими правилами;

б) використання такої інформації Організатором відповідно до чинного законодавства України копії документів, даних Організатору, не підлягають поверненню Учасникам Конкурсу;

в) проведення фото та / або відео зйомки за участю Учасника в момент вручення кави і подальше розміщення таких фото та / або відео зйомки із зображенням Учасника в маркетингових та / або рекламних цілях на сайті та / або інформаційних і / або рекламних матеріалах Організатора / Партнера . При цьому використання цих фото та / або відео зйомки не обмежується в часі і територією.

 

7. Припинення участі в Конкурсі

7.1. Організатор Конкурсу має право припинити участь у Конкурсі будь-якого її Учасника без попереднього повідомлення, шляхом блокування облікового запису Учасника, у разі, якщо Учасник потрапляє під умови Дискваліфікації, а саме:

7.1.1. Порушує умови даних правил та / або інші умови між Учасником та Організатором;

7.1.2. Надає Організатору Конкурсу недостовірні дані або вводить в оману інформацію (несправжнє / чуже ім'я, неіснуюча email-пошта, інші дані, які на думку Організатора Конкурсу можуть вважатися недостовірними).

7.1.3. Приймає участь в схемах «шахрайства» спрямованих на будь-які елементи Конкурсу (факт «шахрайства / недобросовісних дій з Балансом балів» визначаються одноосібно Засновником і не підлягають оскарженню).

7.1.4. Створив і / або є власником декількох профілів у соціальних мережах facebook.com, vk.com з метою шахрайства спрямованих на будь-які елементи Конкурсу. Виявлення подібних порушень визначаються одноосібно Засновником і не підлягають оскарженню.

 

8. Обмеження відповідальності Організатора.

8.1. Організатор не несе відповідальності за роботу мережі інтернет, провайдерів, а також будь-які помилки, внаслідок яких, повідомлення про порядок і строки реалізації Заохочення в конкурсі не будуть доставлені адресату або будуть доставлені із запізненням.Організатор не несе відповідальності за збої в роботі технічних засобів і програмно-апаратного забезпечення, які можуть виникнути при реєстрації Учасника, розміщенні відео, фото, проведенні голосування і / або підрахунку голосів.

8.2. Організатор / Партнер не несе відповідальності за неможливість Переможцем реалізувати Заохочення Конкурсу.

8.3. Організатор / Партнер не несе відповідальності за неможливість реалізації Заохочення Конкурсу в разі настання форс-мажорних обставин.

 

9. Інші умови.

9.1. Організатор і Партнер Конкурсу мають право вносити будь-які зміни в Правила Конкурсу, в порядку, передбаченому чинним законодавством.

9.2. Правила набирають чинності з моменту їх розміщення на Сайті Організатора, в такому ж порядку набирають чинності будь-які зміни до Правил.

9.3. Всі інші умови, які не передбачені даними Правилами, регулюються чинним законодавством України.

 

10. Таблиця нарахування балів у Конкурсі "Хто з учасників Проекту залишить шоу?"

Голосування за 1 тиждень (24.10-31.10) 1 280 балів
Голосування за 2 тиждень (31.10-07.11) 2 120 балів
Голосування за 3 тиждень (07.11-14.11) 3 60 балів
Голосування за 4 тиждень (14.11-21.11) 4 60 балів
Голосування за 5 тиждень (21.11-28.11) 5 60 балів
Голосування за 6 тиждень (28.11-05.12) 6 60 балів
Голосування за 7 тиждень (05.12-12.12) 7 60 балів
Голосування за 8 тиждень (12.12-19.12) 8 60 балів

11. Таблиця нарахування балів у Конкурсі "Хто КРОТ?"

Голосуванн за 1 тиждень (24.10-31.10) 1 300 балів
Голосуванн за 2 тиждень (31.10-07.11) 2 250 балів
Голосуванн за 3 тиждень (07.11-14.11) 3 200 балів
Голосуванн за 4 тиждень (14.11-21.11) 4 175 балів
Голосуванн за 5 тиждень (21.11-28.11) 5 150 балів
Голосуванн за 6 тиждень (28.11-05.12) 6 125 балів
Голосуванн за 7 тиждень (05.12-12.12) 7 100 балів
Голосуванн за 8 тиждень (12.12-19.12) 8 55 балів
Голосуванн за 9 тиждень (19.12-26.12) 9 10 балів